بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 146

4,468 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا 445م – أميز لوكيشن– ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥١٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى بالم هيلز بسعر القديم

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة بالتكييفات عرض محدود قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك، مطلة على النادي

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري في اميز موقع في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين في فيليت سوديك مفروشة على لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على لاندسكيب للبيع في زيد إيست

    Conquer Properties logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأقل سعر في بالم هيلز لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري ريسيل بأقل سعر في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٣٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك، مطلة على المسبح

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٥٠٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكييفات لاول مرة 5% مقدم قسط9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز-سبيشيال ستاندالون360م بالمطبخ وتكيفات

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكيفات استلام فوري بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس كورنر في ليان استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى ميفيدا بسعر حصري

    Conquer Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بحمام سباحةخاص استلام فوري أقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في ليك فيو متشطبة بالكامل استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوروا-سبيشيال ستاندالون 701م بموقع مميز جدا للبيع

    متصدر

    YaKan Properties logo image

5

    6

    ٧٠١ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب استلام فوري بتقسيط 3 سنين

    IRTKAZ logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا متشطبة بالتكيفات و الاجهزة بحمام سباحة خاص

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى ليك فيو بوتيك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

7+

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة فيلا متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 9سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بسعر مش هيتكرر - بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع