بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 145

4,468 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بموقع مميز للبيع في ميفيدا

    El Kateb Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٣٨ متر مربع

    ٧١٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف بتشطيب فاخر Landscape View لوكيشن VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند ميفيدا – التجمع

    sms for RealEstate logo image

3

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٤٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا لقطه بسعر مميز ف كمبوند-تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بمقدم 5% على مدى 9 سنوات اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند اوبال سيتي جيت دار القطرية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت فيلا 4 غرف في زيد ايست متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة (توين هاوس) للبيع في ميفيدا | ٣٣٨م

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٢٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكييفات في تلال التجمع الخامس

    Property Hills... logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في موقع متميز في ستون بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5%فيلا علي الجولف للبيع في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٣٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة في ميفيدا استلام فوري

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بفيو للبيع في ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ١٧٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بانوراما ع الجولف ف الجولدن سكوير قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٢٦٠٬٥٨٠ جنيه

    فيلا مستقل للبيع في ستون بارك أقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكييفات في تلال التجمع الخامس

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بسعر اقل من الماركت في التجمع الخامس

    clear scope logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمباوند مونتن فيو هايد بارك I Villa

    Aqar Share logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع التجمع الخامس استلام فوري خالصة جاردن

    Darak Madinaty logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند النسور، التجمع الخامس

    Feeds logo image

    ايجلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكييفات في تلال التجمع الخامس

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 757م في بالم هيلز التجمع استلام فوري + اقساط

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ٦٬٦٠٥ جنيه/متر مربع