بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 142

4,468 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري للبيع ف سوان ليك التجمع

    Houseology logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١١٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 253م متشطبه في بالم هيلز التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون متشطبة بالكامل |موقع متميز |ميفيدا

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا 468م للبيع – أفضل سعر في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 165م بمقدم واقساط استلم خلال سنه 3غرف 3 حمام

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في حسن علام التجمع استلام فوري

    Houseology logo image

4

    4

    ٦٠٨ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز فى ذا كريست بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١١٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت بأقل سعر في الماركت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لقطه بيع تقسميه مميزه,برايم لوكيشن

    Smart Step logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٩٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز فى ذا كريست بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سوان ليك استلام فوري

    Houseology logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٩٢٤٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند مارك جاردن تاون هاوس للبيع بالتقسيط ع7سنين

    Property Hills  One logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أحسن نموذج فيلا "M" للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Remax 360 logo image

5

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في بالم هيلز - باقل من سعر السوق

    ERE Investments logo image

5

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بجاردن-موقع مميز-ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله464م للبيع في سيتي جيت - بتسهيلات

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 300م للبيع بكمبوند بالم هيلز مقدم 4

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فاخرة بمقدم 2 م علي 10 سنين Palm hills

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٨٦٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا توين استلم فورى بتاج سيتي بمقدم واقساط

    ERE logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك فيلا فيو لاجون اقساط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في بالم هيلز قطامية 2 -موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا للبيع فى ليك فيو بوتيك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

5

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ليك فيو بدابل فيو

    Conquer Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل علي مساحات خضراء في بالم هيلز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ميفيدا تطل على اللاندسكيب اعمار

    Platinum Properties logo image

5

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع