عقارات للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 35

6,834 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا أمام مدينتي مباشرة بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٦٧٬٧١٥ جنيه

    شقه في سراي تكمله اقساط استلام سنه باقل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 165م استلام فوري بحري بفيو مفتوح

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 212م بحديقة خاصة فى كمبوندسراي بخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 160م في سراي بخصم 50% ع الكاش لفتره محدوده

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع – سراي (مرحلة Esse Residence)

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في سراي بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 164م استلام فوري بحري ع لاندسكيب

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن 4 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن 4 غرف نوم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فضل موقع تاون هاوس في هاب تاون جاهز للسكن بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فضل موقع تاون هاوس في هاب تاون جاهز للسكن بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم 170 متر للبيع في هاب تاون بارك ٢٢٦

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في سراي بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرية بإطلالة على مساحات خضراء و مسطحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف نوم في هاب تاون مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر نصف تشطيب بإطلالة على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط اوكاش بخصم50% في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168 استلام فورى على فيو و بحرى فى هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع في المستقبل بأأقل سعر +قسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مطلة على المساحات الخضراء جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 102متر بدون تشطيب للبيع في هاب تاون بارك ٢٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر برووف للبيع سراي القاهره الجديده

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٬٢٠٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس متشطب أقرب إستلام في المستقبل على 8 س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم ٨,٥١٥,١٧٤ جنيه يطل على حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع