عقارات للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 34

6,834 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس كورنر ريسيل استلام فوري فى سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه 182م 3 غرف بأقل سعر فى سراي امام مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 212 م للبيع في كمبوند سراي بخصم الكاش

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شقه 3 غرف بإطلالة مزدوجة للبيع بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 80م مميز بمقدم 360الف فقططط و اقساط ع12سنه!

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 3غرف بفيو مفتوح في كمبوند ساراي

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن كورنر مميزة للبيع في سراي

    Susqual Management logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بافضل سعر بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا S ميدل 295 متر استلام فوري 5 غرف فيو مفتوح

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تشطيب ولوكيشن بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بالتقسيط ع12سنه بدل 8سنين ف بترفلاي!

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 180م في كمبوند سراي بخصم 50%

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن بكمبوند سراي المستقبل بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل لوكيشن بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بسعر الكاش ارضي امام مدينتي ف سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن ( خصم للكاش 50 % ) + اقساط

    Step One Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن دلوقتي في مدينة المستقبل في كمبوند سراي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر بنتهاوس 220م وروف 70م نص تشطيب فيو تحفة

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع فELM TREE PARK بالتقسيط ع12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بافضل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي160م بحديقة 100م نص تشطيب فيو مفتوح

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة 3 غرف نوم 160متر موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز اقل قسط للبيع استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع