عقارات للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 28

6,834 عقارات أخرى
  • 6

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس ارضي للبيع في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس ارضي 265متر للبيع في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 265

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -- المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس 265م في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر بنتهاوس في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعرفي الماركت بنتهاوس كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ( بنتهاوس )- نصف تشطيب -فيو مميز جدا بحيره

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في جرين سكوير _ المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة بنتهاوس بمسطح ٢٠٥ م٢ + ٤٠ م٢ رووف خاص م

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -شقة 135 متر فيو مميز

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير - شقة 135 م - فيو بحرى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند جرين سكوير شقه 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة135م للبيع في كمبوند جرين سكوير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور خامس بروف ٢٠٥ متر --بنتهاوس -روف ٧٠م

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر تحفه شقه في كمبوند جرين سكوير- المستقل

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Fifth floor, 205 meters roof terrace (landscape),

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في جرين سكوير- مساحه 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير - شقة 135 م - موقع مميز

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير - شقة 135 م - فيو بحرى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 265

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير-شقه‎ 135م- استلام فورى-فيو مميز

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 265م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع