عقارات للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 38

1,508 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند المصراويه | 182م | التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز 150متر

    Prime Company logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في فيلدج جيت بالقاهرة الجديدة

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأحسن فرش وتشطيب للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة 700 متر للبيع في موون فالي1

    Akar Town Real Estate logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام zero over-واتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن بموقع مميز مطل على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز مفروش للبيع في موون فالي 1

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز | استلام فورى | فيلدج جيت بالم هيلز

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز مع جاردن للبيع داخل جاليريا مون فالى

    Ninety Two logo image

4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل كمبوند جالريا مون فالي

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه خاصه متاحه للبيع داخل جاليريا مون فالي

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلا فوري في الجولدن سكوير بجوار ميفيدا مباشر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس دوبلكس للبيع في كومباوند ميدتاون

    Omaa Property Consultant logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في فيليدج جيت متشطبه , 150متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٧١٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في فيليدج جيت , 148متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المستثمرين الجنوبية 165م موقع مميز جدا

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر متشطبة تشطيب ممتاز - القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس موقعه مميز جدا بأقل من سعر الماركت

    Smart Step logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاليريا مون فالي-سبيشيال بنتهاوس 198م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاليريا مون فالي-شقة ارضي162م بجاردن95م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاليريا مون فالي-اقل شقة 161م متشطبة بمطبخ وتكيفات

    YaKan Properties logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 190م كورنر اطلالة على حمام السباحة | بحري

    Country For Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع مع تشطيب كامل وجاهز للسكن

    Susqual Management logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع