عقارات للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 42

1,508 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي تشطيب سوبر لوكس

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضى بجاردن مفروش بالكامل للبيع اوللايجار

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا 5 غرف نوم مستقلة و مفروشه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع كمبوند لا تيرا شارع التسعين

    Masar Real Estate logo image

    لاتيرا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٍشقة للبيع في جاليريا مون فالي – التجمع الخامس فر

    Host Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تشطيب كامل بالتكييفات و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في فيليدج جيت التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في فيلدج جيت

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش ب13 مليون للبيع في جاليريا مون فالي

    Conquer Properties logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر ريسيل بالتكييفات و المطبحthe village gate

    clear scope logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده ريسيل فى افضل موقع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة بجوار AUC في التجمع تقسيط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في جاليريا للبيع ڤيو مميز علي اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى جاليريا مون فالى التجمع الخامس

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3نوم بأميز لوكيشن بالتجمع+بتقسيط 5سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة فاخرة داخل كمبوند جاليريا

    TiL Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكيفات فى فيلدج جيت التجمع الخامس

    Conquer Properties logo image

2

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦١٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فورى كومبوند 90 افنيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة ومفروشة بالكامل في جاليريا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع متميز للبيع في جاليريا مون ڤالي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع جراند ريزيدنس بحمام سباحة

    Al Ofok Investment logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن استلام فورى مقدم 1.5مليون-9.6مليون كاش

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن استلام فورى مقدم 1.5مليون-9.6مليون كاش

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع