عقارات للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 34

1,508 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165 متر متشطبة بالكامل - استلام فوري

    views investment logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة في Galleria – مساحة كبيرة وسعر أقل من

    Mr .Estates logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 570 متر للبيع في كمبوند جراند ريزيدنس

    views investment logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند المصراوية

    Grey Parrot Realty logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع ريسيل في قلب التجمع بالعفش

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند جاليريا مون فالي

    Grey Parrot Realty logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٧٦٬٢٦٩ جنيه

    شقة في 90 افينيو بمقدم و اقساط و اقل سعر في السوق

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في بالم هيلز فيليدج جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ِقة غرفتين استلام فوري في كمبوند جالاريا التجمع

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه في جالاريا التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليتيرا 3 أدوار مسبح وجيم وسينما 5ماستر

    لاتيرا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاندسكيب فيو | تشطيب كامل | شقة ١٦٠م للبيع في ٩٠

    Circle Realestate logo image

2

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في 90 افينيو

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في جاليريا مون فالي موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٢٥١٬٥٨٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه للبيع في 90 افينيو

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠٨٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171 متر, 3 غرف للبيع فى كمبوند دبليو سيجنتشر

    TREX logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٨٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن متشطبه فى جاليريا مون فالى

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه في جاليريا مون فالي

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه مفروشه بالكامل و تشطيب سوبر لوكس

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في موقع متميز متشطب و مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا فيلاج – بالم هيلز، القاهرة

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل بينتهاوس للبيع بحمام سباحة بكمبوند جالريا

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في 90 افينو فيو حمام السباحه

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى دور اول فى جاليريا مون فالى

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع في 90 افنيو تشطيب الترا سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع