عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 11

4,325 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتشطبة USL برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 3 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام و المعاينه متشطبه بالكامل في R3

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه استلام فوري بالعاصمه بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقه في الـ R8 وبمقدم تعاقد 155ألف

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • اويا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٣٬٣٣٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Edge Holding
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اويا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان تاون هاوس ريسيل كورنر متشطب بالكامل

    متصدر

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقلة(3طوابق) فيوLakes لوكيشنVIP

    Falcon for Real Estate logo image

6

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك بأقل سعر للمتر بالعاصمه في R7

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن متشطبة بالعاصمة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأفضل لوكيشن في R8 وباقل سعر+بتقسيط علي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • جاردن سيتي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦١٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة
  • 13

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل من سعر الشركة موقع مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ( ارضي + اول + pool ) بفيو جاردن, اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف دقايق من الحي الدبلوماسي بالعاصمه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة قدام البرج الايقوني

    Dastan Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • ذا أيلاندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٥٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,الجزر

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 121م في المقصد دور خامس

    Dastan Real Estate logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٧٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن في لافيستا سيتي العاصمة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا جاهزة للاستلام الفورى

    We are consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ..

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٪؜ فيلا مستقله علي لاند سكيب تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • راي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٥٦٬٤٠٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Radix Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,راي ريسيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري لوكيشن مميزفي لافيستا سيتي

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عصرية مستقلة من النوع "ب" بموقع متميز للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧١١٬٥٥١ جنيه

    شقة 3غ فوري فرصة بخصم مميز للكاش بالعاصمة الادارية

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف نوم استلام سنة تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم بجاردن 119 متر استلام سنة

    Towers Map logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • ممشى جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة