عقارات للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 15

4,325 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البوسكو سيتي– نصف تشطيب وباقي أقساط

    Beltone logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 20 الف امتلك شقه 3 غرف في dejoya 4

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للسكن دور متكرر للبيع فى العاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع تاون هاوس ميدل متشطبه استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Flexi-Finished في العاصمة الإدارية الجديدة .

    Remax 360 logo image

    ذا كيرف, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • ون ريسيدينز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٦٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

• 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فاميلي هاوس بتقسيط 10 سنين مع اقوي مطور

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٢٧٥ متر يطل على مساحات خضراء تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ذات قيمة عالية ٣٠٣م - استلام فوري بمقدم ١٠٪

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤٢٤ متر - استلام وسكن فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٥٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • ذا سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩١٥٬٤٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا سيتي

    2 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قمة الرفاهية فيلا تشطيب كامل ٤٥٠م في لا فيستا سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري كامله التشطيب قلب العاصمه الاداريه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ارخص شقه بكمبوند العاصمه الاداريه استلام فورى

    KMG Real Estate logo image

    رايت العاصمة الادارية الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه باقل سعر للبيع استلام فوري

    Global Hills logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك مع اقوى مطور واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • ستيلا بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ستيلا بارك

    3 - 5 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لا فيستا سيتي | إطلالة ساحرة

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 300م بفيو خيالي استلام فوري ومتشطب High end

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع باحلى لوكيشن بالعاصمة الادارية 60م ..

    متصدر

    Golden Future International logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي – فيو لاندسكيب

    The Broker EG logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 3 غرف استلام فوري 134 م ف كمبوند المقصد

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • جايد ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al Guezira Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع مميز جدا واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 3 غرف استلام فوري 183 م ف كمبوند المقصد

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٣٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬١١٢٬٢٣٥ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز و موقع مميز للبيع في إل بوسكو

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 3 غرف استلام فوري 167م ف كمبوند المقصد

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ٥٢٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • تيبا روز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,تيبا روز