شقق للبيع في القاهرة, صفحة 52

49,335 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع المرشلي، الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في صوديك فيليت جاهزه للسكن باميز فيو

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بكومباوند ناينتي أڤينيو متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    وان ناينتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا 215م بحديقة 288م شقة مستقلة فى الدور

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن فورا -إطلاله مميزه فرش جديد مودرن

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق جاردن فيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع جراج و مخزن للبيع

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيومفتوح شقة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للسكن الفورى بالفرش والاجهزه لوكيشن مميز

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ارضي بجاردين فيالجولدن اسكوير جاهزه للسك

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه 185 متر نص تشطيب باحسن اوبن فيو في التجمع

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز واكبر شقه في هايد بارك بأميز فيو في الكومباند

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تاج سيتى على النادي ب ٢ ماستر استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردين ٣ غرف نص تشطيب بأميز فيو

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه جاهزه للاستلام بالعاصمه+قسط 15 سنه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية للبيع - الجزيرة الوسطى، الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحه شقه بفيو طولى على الللاتدسكيب والبحيره

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي طريق السويس دايركت بالتجمع أقساط 10س

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن بالمربع الذهبى ٣ غرف مستلمه

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند جايد امام الرحاب للبيع موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة + 17م roof فيو مساحات خضراء باقساط سهلة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أدريس إيست اقل من سعر السوق متشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين ع فيو بحيرات فى قلب المشروع اقرب استلام

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٩٬١٨٦ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم مشطبة بالتقسيط بإطلالة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٩٣ جنيه/متر مربع