شقق للبيع في القاهرة, صفحة 27

49,734 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٢٬٢٢٨٬٤٩١ جنيه

    شقة فريدة في الزمالك - تراس واسع وموقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٧٬٩٧٢ جنيه

    شقة بجاردن تسليم فوري واخده VIP لوكيشن بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة مفتوحة وسعر مميز

    Gaby's Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه غرفتين دقايق من حي السفارات بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى ب حديقة مميزة جيدا للبيع

    Spade consultancy logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • سويس بيلريزيدنسيز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧١٧٬٣٨٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eltaamer Arabian
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس كورنر للبيع إطلالة بانورامية مع تراس

    Top Homes Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700.00 شقه متشطبه بالتكيفات بجوار مدينتي قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة 3غرف إستلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردين في الباتيو اورو

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بسعر مميز جدا و موقع

    Premises logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • جو هليوبوليس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة نصر,مساكن المهندسين,جو هليوبوليس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان متشطبه بفيو البرج الايقوني بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لاندسكيب فيلاLV محدودة -سوديك ايست فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م أمام هايد بارك بقسط مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة فاخرة 289م | ألترا مودرن | ميفيدا بوليفارد

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بسعر لقطه بالجولدن سكوير بالتجمع مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٤

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    استوديو

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شقتك علي محور الدبلوماسين العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم ( 3 غرف + 3 حمام + روف 45م ) باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف بسعر لقطه فى المقصد بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة إستلام فوري نص تشطيب فيو مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • زيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Baron Real Estate Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,زيا ريزيدنس

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٩٧٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه151مfully finished للبيع فى كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة تلت تربع تشطيب جاهزة للاستلام موقع مميز بحري

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بغرفة نانى - استلام فوري فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ليك بارك بأقل من سعر السوق

    Country For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات بجوار سيتي سنتر

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٧٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة