شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 199

5,009 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بلومفيلدز – المستقبل سيتي

    Q VISION logo image

    مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز، مدينة المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير، مدينة المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل من سعرها فالشركة للبيع

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جرين سكوير موقع مميز جدا

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر اقل من السوق مع الجراج

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سراي مرحلة كرونز

    Home Destination logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي في مدينة المستقبل

    Home Destination logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة استلام فوري بسعرها القديم ف سراي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع وسعر لقطه في بلوم استلام فوري

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٧١٬٦٢٠ جنيه

    بلوم فيلدز كمبوندات مدينه المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في L'Avenir

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاثة غرف 160 متر فى لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 170م استلام فوري للبيع ريسيل - سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للشراء – شقة سوبر لوكس في قلب مدينة

    Better Estate Investment logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون مدينة المستقبل حسن علام

    Bond & Key logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز مستقبل سيتي بسعر لقطه

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بأقل من سعر السوق في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجاردن للبيع في بلوم فيلدز بسعر ستوديو

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جرين سكوير استلام فوري

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فورى في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة للبيع في سيتي أوف أوديسيا الأهلي صبور

    Bond & Key logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع