شقق للبيع في سراي, صفحة 40

1,408 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في سراي 3غرف بجاردن 120م متشطبة

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه في سراي بالسعر القديم بالتقسيط ع 12 سنه

    Summit Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٧٥٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي من المالك بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م استلام فوري في سراي بجادرن 220م

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في Sarai القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في Sarai القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم قسط 12 سنة امتلك شقة امام مدينتى فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع برايم لوكيشن بسعر مميز سراي

    Closer logo image

2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند سراي استلام فوري ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بالفرش شقه في كمبوند سراي sarai بسعر لقطه

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضي بجاردن فيو مفتوح على لاندسكيب فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي – يطل علي لاجون مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م في سراي استلام فوري فيو مميز سعر لقطة

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة-شقه 126م(استلام فورى) نصف تشطيب-سراى

    Pro-Homes logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م في سراي بمقدم قوي وتقسيط لحد 2028

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م في كمبوند سراي بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة بجوار مدينتي للبيع بخصم 50%

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجوار مدينتي مباشرة بخصم 50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه للبيع في سراي 169 متر دور متكرر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كمبوند سراي بطريقة السداد المناسبة ليك

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر بحري للبيع بسعر مميز المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو في سراي - مدينة مصر - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو لاجون بخصم اقل من سعرها النص

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٤٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م ريسيل بجادن 120م, بفيو بحيرة مباشر

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع