شقق للبيع في سراي, صفحة 41

1,409 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فELM TREE PARK فسراي بمقدم 790الف فقط !

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٤٬٧٠٠ جنيه

    استديو 80م في سراي بمرحلة مميزة و بسعر لقطة

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلااام فوررري للبيع في سراي - مدينة مصر

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سراي التجمع شقة 125م مقدم 5% وقسط على 15 سنة

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند سراي ارضي بجاردن180 +210

    Smartex logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة غرقتان بأفضل سعر في اميز مراحل فى سراي

    Smartex logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة ارضي بجاردن في افضل مراحل فى سراي

    Smartex logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 148 متر داخل كمبوند سراي

    Impact Investments logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٦٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر بجوار مدينتي بالمستقبل بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 111م بفيو مميز جدا على بارك و بمقدم و سعر لقطة

    Property Misr logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بموقع مميز في Sarai استلام 6 شهور

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند سراي متشطبة باقل سعر

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 122م+جاردن 90م استلام فوري فيومميز

    Bright logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع "كاش" بسعر لقطة في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سراي بمقدم 200 الف - فيو Garden وقسط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "استلام فوري" بتشطيب كامل في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 163م+جاردن160م استلام فوري متشطبه بسعر !!

    Bright logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم الكاش شقة غرفتين ب 3,7 مليون امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة سراي إيلان فيو لاندسكيب رائع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن بخصم 50%للكاش في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي نصف تشطيب بحديقة خاصة للبيع في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة للبيع (3 غرف+ جاردن )على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول للبيع ريسيل باقساط برايم لوكيشن - سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٩٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك داخل كمبوند سراي بالتقسيط علي ١٠ سنواات

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع