شقق للبيع في سراي, صفحة 45

1,409 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند سراي اقل مقدم و اقساط علي 12 سنه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل – مرحلة S2 | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل مميز – مرحلة S2 | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 170 م في سراي بأفضل و اوسع فيو عالهاب

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف 182m3غرف 4حمام اكبر مساحة في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة – 2 غرفة للبيع اميز لوكيشن في سراي

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٢٨٬٥٤٩ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في القاهرة الجديدة بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة – 2 غرفة للبيع في كمباوند سراي

    ERE logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 280الف امتلك ستوديو برايم لوكيشن امام مدينتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٩٬٨١٧ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند في المستقبل سيتي,تقسيط

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٧٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند سراي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣غرف اقرب استلام في ساراي

    ERE logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي S1 استلام فوري بمساحة كبيرة

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بمقدم 5 %

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م في سراي S1 فوري خالصة اقساط وصيانة

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بسعرلقطة في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع في سراي مدينة المستقبل

    Held Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مناسب شقه جاهزه للاستلام مرحله اولي - في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مزدوج للبيع في سراي وبسعر مميز جدا

    Conquer Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في كمبوند سراي في المستقبل

    Adviser Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع