شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 20

4,112 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧٩٬٤٠٦ جنيه

    للبيع شقة في فالدا فيليدج المرحلة الأولى

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥١٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 153م للبيع بمساحة مميزة بمقدم 10%

    Z Investments For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع 260م - تشطيب كامل- استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كمبوند Haptown استلام فوري تقسيط

    Held Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٤٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٤٣٬٣٤٥ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة لاندسكيب للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطلاله على مساحات خضراء استلم فورا بسعر تنافسى

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز جدا فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز جدا فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز جدا فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر تنافسى شامل الصيانه استلم فورا افضل كوميونيتى

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 81م للبيع على طريق السويس بالتقسيط على 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه (بخصم 51%) بفيو على ال central park

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 205 متر في بالم هيلز كابيتال جاردن

    Catchers investment logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو علي جاردن في كمبوند سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك امام مدينتي بالمستقبل بقسط 11 سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 380 الف و قسط شهري 14 الف و قسط ع 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند لافنير

    Gold Routes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أليفا \ كود الوحده : CA0251

    Dk REAL ESTATE logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار مدينتي بمقدم1,5%+قسط12سنه بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر ستوديو استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص الاسعار شقة لقطه للبيع في هابتاون بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف متشطبه بالكامل بالمستقبل تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف قلب المستقبل استلام فوري و تقسيط ع 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع