شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 12

4,112 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل سوبر لوكس

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وڤيو لاندسكيب استلام فوري باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور الأرضي بأكبر حديقة بمساحة 107 متر استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم تقسيط علي 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٦٥٬٢٧٩ جنيه

    شقة 125م علي واجهتين فيو خيالي علي lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 165 متر في تيراسيس بلوم فيلدز بسعر ممتاز

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف) +95م تقسيط حتى12 سنه بجوار مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م من تتطوير سوديك تشطيب سوبر لوكس بمقدم 5 %

    Z Investments For Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٦٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة مجهزة بالخدمات بسعر 250 ألف جني

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة 3غرف 178م موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند سرايSARAI بفيو مباشر على الـ Club

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 50% خصم برايم لوكيشن بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر كاش لقطه ستديو داخل كمبوند SARAI للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 160م استلام فوري بفيو مفتوح الان

    Bright logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف السوق شقة برايم لوكيشن فيو يطل ع الفلل

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز استلام فوري بالمستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بموقع مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة بكمباوند لافينير بموقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م في لافينير استلام فورى مستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ارضى 120م جاردن 65 م جاهزه للاستلام

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة تطل على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحلة ايلان بالتقسيط اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراى تطل على الفيلات جاهزه للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة كورنر بحديقة موقع متميز 2 غرفة نوم

    Edge Real Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع