دوبلكس للبيع في هايد بارك, صفحة 7

194 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر دوبلكس أرضي بجاردن 211م | هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٨٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل 234متر برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي بجاردن و اول في هايد بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف بحري اميز فيو ٥ غرف في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل 3غرف برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٣٬٤٠٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دوبلكس غرفتين بجاردن في هايد بارك

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٥٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن كبيرة في هايد بارك

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر – هايد بارك موقع متميز بسعر مغرى جدا

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة دوبلكس كورنر – هايد بارك القاهرة الجديد

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دولبكس 4غرف للبيع ريسيل باقل سعر في هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند هايد بارك استلام فوري متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر شقه في مراحل هايد بارك الجديدة

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | هايد بارك

    Good Vibe Homes logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر دوبلكس المساحة الكبيره متشطب لوكاشين مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس بمقدم 2.500.000 او سعركاش21م

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر دوبلكس ارضي في هايدبارك استلام فوري موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٧٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة ريسيل استلام فوري بتقسيط 5 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٨٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى هايد بارك موقع متميز جدا بسعر مميز

    Feeds logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند هايد بارك استلام فوري متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر دوبلكس أرضي بجاردن 211م | هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٨٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع فى هايد بارك نصف تشطيب

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-اقل سعر دوبلكس225م في الماركت بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لدوبلكس جاهز للاستلام 264م بهايد بارك

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز بفيو كامل علي جاردن للبيع بدون مقدم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع