دوبلكس للبيع في هايد بارك, صفحة 6

194 عقارات أخرى
  • 6

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى بجاردن في هايد بارك استلام فوري 250م

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر دوبلكس بموقع متميز جدا للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس بمقدم 2.500.000 او سعركاش21م

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع باقل سعر في هايد بارك فيو مميز

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع فيو لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٦١١٬٦٠٥ جنيه

    دوبلكس في هايد بارك بموقع مميز للغايه استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم، موقع مميز، استلام قريب في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٢٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري نصف تشطيب للبيع هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٧٢٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس موقع مميز وفيو لاند سكيب للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 268 متر تشطيب راقي برايم لوكيشن لاندسكيب

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بمساحة ٢٦٥ مترًا مربعًا، بأقل من سعر

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجنينة في مرحلة جاردن ريزيدنس استلام 6شهور

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 234م استلام فوري تشطيب كامل فيو مفتوح

    Brick Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل باقل سعر فى هايد باك Ready to move

    Smart Step logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق دوبلكس 234 م متشطب بالكامل للبيع

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق، استلام فورى بمقدم واقساط

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى قلب التجمع فيو مميزة واستلام فوري

    Smart Step logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع باقل سعر مقدم واقساط باميز موقع

    Mr .Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٠٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 270م - نصف تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 216م بالقرب من هايد بارك للبيع بأقساط-ماليف

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجنينة في مرحلة جاردن ريزيدنس استلام 6شهور

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٢٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل لقطة للبيع باقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز دوبليكس بحديقة للبيع في هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب جاهز للاستلام مساحة ٢٦٦ متر

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع