دوبلكس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 13

1,168 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر في ادريس ايست210متر متشطب استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات في التجمع باطول نظام سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات في التجمع باطول نظام سداد

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس متشطب استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس متشطب استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس اقل من ماركت في فيليت سوديك- فيو مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر للبيع في إيستاون سوديك – موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع موقع مميز يطل على البحيرة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٧٩٢٬٩٣٤ جنيه

    دوبلكس بحديقه متشطب فوري بالتقسيط في تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع:تريبللكس فاخر مفروش بالكامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع في سوديك فيليت نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٤١٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | ORIGAMI Gardens – تاج سيتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري 290 متر دوبلكس متشطب -فيليت سوديك جوار ميفيدا

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٢٧٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جداً - فيو مفتوح -سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع علي التسعين الشمالي

    Smart Location Group logo image

    وان بيس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant Duplex for Sale

    Smart Location Group logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان باقل سعر دوبلكس بحديقة اميز موقع ٤ غرف

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر مميز في كمبوند وان بيس للبيع بالعفش

3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب استلام فوري باحلي موقع فالكومباوند

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في تلال إيست (Telal East) |

    Aqarpedia For Resale logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة 4غرف سوديك ايستاون التجمع فوري متشطب

    Compound Hekaya logo image

4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فيو لاجون | جاردن | تقسيط

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع ريسيل باقل من سعر السوق لقطه

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر للبيع ريسيل باقل من سعر السوق لقطه

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب باقل سعر في الحي الخامس

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع