دوبلكس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 10

1,172 عقارات أخرى
  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس علي ليك في بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بسعر مميز في بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦١٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٥٬٧٩١٬٢٥٠ جنيه

    دوبلكس أرضي تصميم خاص استلام فوري موقع مميز

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس نوع G في بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس للبيع في بالم هيلز متسلم موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس علي ليك في بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة ريسيل بأقل سعر بمقدم و اقساط

    IRTKAZ logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بالم هيلز استلام فوري يطل علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشرة فيو جاردن مقدم 40% فقط دقيقه للنادى الاهلى

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي اي ڤيلا للبيع في آي سيتي بحري في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع ف تاج سيتي بمقدم 1Mوتقسيط 10 سنين

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع في الحي الثاني في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس على اكبر مساحات خضراء استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف في موقع متميز في فيو مفتوح بحري - سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب في زد ايست بالتكييفات والمطبخ

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    احجز دوبلكس متشطب بالكامل واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة دوبلكس علوي باحسن موقع في ايست تون

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٤٬٧١٦٬٨١٠ جنيه

    للبيع – دوبلكس في كمبوند ZED East

    RE/MAX 1st Choice logo image

2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٨٬٦٩٥٬٨٢٠ جنيه

    قسط واستلم فوري دوبلكس بأقل سعر ريسيل في تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف مميز متشطب بلكامل من سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٤٩٨٬٧٥٠ جنيه

    دوبلكس نصف مشطبه 221م+جاردن White Residenceبالتجمع

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس فاخر + روف موقع مميز جاهز للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٣٦٨٬٨٥٣ جنيه

    دوبلكس رووف فى موقع مميز جدا استلام 4 شهور

    IRTKAZ logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس + جاردن متشطب فى تريو جاردن اقساط ٧ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس بحري أقل من سعر الماركت استلام فوري

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦١٬٦١٩ جنيه/متر مربع