دوبلكس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 16

1,168 عقارات أخرى
  • 6

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطب في ايستاون

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس للبيع في إيستاون (نصف تشطيب) - فيو حديقة

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايدن فيلا مقدم واقساط في ذا ميديان

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة للبيع في إيستاون - سعر مميز جدا

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة للبيع في إيستاون - سعر مميز جدا

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة للبيع في إيستاون - سعر مميز جدا

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن بتشطيبات مع حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة للبيع ف كمبوند الدبلوماسيين اربيلا مول

    M.S.K Real Estate logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في التجمع الاول القرنفل فيلات

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في التجمع الخامس كمبوند الدبلوماسيين

    شركة البحيري جروب logo image

4

    4

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    موقع مميز أرضي وأول بأقل سعر في السوق إستلام فوري

    Selective logo image

    شارع رقم 29, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك Loft جاهز للاستلام District 5

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرش ستيل شيك بجاردن خاصة مع خط ارضي أرضي وأول علوي

    Selective logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في سوديك فيليت

    New Capital Home. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 480م | حمام سباحة خاص | التجمع الخامس

    Property Network logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في ايستاون باركس

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس خارجي للبيع في سوديك فيليت بجاردن خاصة

    Ninety Two logo image

3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز كامل التشطيب للبيع في الحي الخامس

    Akar Town Real Estate logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في سوديك إيستاوون

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٧١٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٦١٧٬٩٧٢ جنيه

    • فيلا كواترو للبيع – سيتي جيت أوبال

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس حديقة للبيع في سوديك إيست تاون | موقع مميز

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٩١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تربلكس بكبموند إيستاون سوديك في الماركت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في سوديك إيستوون

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس 248م برووف للبيع في زد ايست اورا

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥١٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٢٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس بحديقة وبسين خاص في تريو جاردنز

    Susqual Management logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥١٬١٢٥ جنيه/متر مربع