تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 24

2,270 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيليت متشطب بالكامل جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٧١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ليان متشطب بالكامل بموقع مميز

    Platinum Properties logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوان ليك التجمع استلام فوري متشطب .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقساط لأكثر من ١٢ عامًا! تاون هاوس جاهز للسكن.

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في القاهرة الجديدة بعرض محدود

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام سنة بالتقسيط علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر تاون هاوس في اوريجامي في تاج سيتي خصم كاش 50%

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب علي 10 سنوات | عرض جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميفيدا متشطب فيو مفتوح لاندسكيب بسعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل تشطيب في كمبوند دستركت فايف

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوك كامل للبيع سعر مغري جداً بجراجات تحت الارض

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر للبيع في ليان صبور

    Fortune Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٥٬٧٥٩٬٠٩٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مفتوح استلام خلال 6 شهور بالتقسيط

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر ازار 176 م برايم لوكيشن ع مساحه خضرا

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ف سيتى جيت بحري فيو مميز باقساط -----------

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس ميدل في District 5

    Eastmark logo image

4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 226متر فيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة تاون هاوس ميدل258 م ديستريكت 5 فيو مفتوح

    متصدر

    MD Signature logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام بحري 255 كواترو سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل 258م استلام فوري برايم لوكيشن-ديستريكت5

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في سوان ليك فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بالتقسيط في أزار 2 جاهز للسكن

    Do estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع في ستون بارك

    Spade consultancy logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد فيلا باقل سعر استلام بعد سنه بمقدم 8,5مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر في City Gate لقطة بحري

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع