تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 22

2,263 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فيو لاندسكيب بأقساط ع سنتين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر واستلام فوري اوبن فيو

    Right Direction logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مشروع Eastshire – التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا تاون هاوس نص تشطيب- استلام فوري

    Right Direction logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 270م للبيع فيو لاند سكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف مشروع سيتي جيت للبيع بدون اوفر

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز تاون هاوس سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع مميز في الجولدن سكوير داخل سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في الجولدن سكوير سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة تاون هاوس للبيع في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود تاون كورنر للبيع موقع مميز علي البحيره

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١١٧٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية في ليان | تاون هاوس كورنر للبيع

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس في ليان | فرصة محدودة

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو كلوب هاوس استلام فوري

    Makanak Investments logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر توين هاوس كورنر استلام فوري في ازار 1

    views investment logo image

4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 258م متشطب بيع ديستركت 5 مراكز التجمع القاهرة

    Horizon Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام فوري جاهز الان

    Mr .Estates logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - مع حديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس جاردن خاصة 231 متر

    Property Hills  One logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تاون هاوس 281م بإطلالة لاجون وحديقة مميزة

    Aqar Misr logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحري باقساط بالكامل بافضل اطلاله

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت (سافاير)

    Treasure Real estate logo image

3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٩٠٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس سوبر لوكس للبيع في سيتي جيت (سافاير)

    Treasure Real estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس 260متر-لوكيشن مميز في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مساحة الارض 380م-لوكيشن مميز في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع