تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 21

2,264 عقارات أخرى
  • 25

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Hodoud for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل في كمبوند سيتي جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة في سيتي جيت بسعر مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري تاون هاوس كورنر 250م للبيع في سوان ليك

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في حي حسن علام

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٢٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر لوكيشن مميز باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١١٧٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في قلب التجمع بالتقسيط على 10 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ازار ليجاسي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالخصوصية والراحة - موقع راقي و مميز جدا

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع باقل سعر في السوق بافضل فيو

    Nile Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس في موقع مميز

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ميفيدا بسعر خرافي و نص مفروش

    متصدر

    Premises logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن بمقدم 10% دقايق من AUC قسط 8سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن | موقع مميز جدا | بفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم 5% بأطلالة مباشرة علي الجولف

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فيو لاندسكيب بأقساط ع سنتين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر واستلام فوري اوبن فيو

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مشروع Eastshire – التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا تاون هاوس نص تشطيب- استلام فوري

    Right Direction logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 270م للبيع فيو لاند سكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف مشروع سيتي جيت للبيع بدون اوفر

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز تاون هاوس سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع مميز في الجولدن سكوير داخل سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع