بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 51

1,496 عقارات أخرى
  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس روف للبيع في ايستاون تشطيب مودرن مفروشه

    ERE logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بخصم كبير لفتره محدوده ف ايكون

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 166م للبيع في ماونتن فيو هايد بارك فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري بأقل مقدم في اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف مفروش الترا سوبر لوكس اقل سعر -فوري

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بنتهاوس 118م و روف 45م استلم فورى بتاج سلطان

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتاهوس 266 متر يطل على البحيرة

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بسعر خاص

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في ماونتن فيو هايد بارك بنتهاوس 2 غرفه

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع ع طريق التسعين في ذا ايكون باقل سعر

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بينتهاوس بأميز لوكيشن في ديستريكت 5-بحري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل متشطبه فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز بنتهاوس هايد بارك جاهز للسكن فورًا

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس استلام فوري في لوكيشن مميز جدا

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 270م برووف بأطول فترة سداد ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع