بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 52

1,496 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بسعر خاص

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام سنة أمام بوابة الرحاب بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٧٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش جزئياً بمسبح خاص بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك اخر بنتهاوس امام المطار ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز بينتهاوس 250 متر في ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتقسيمة مميزة و سعر خاص في الباتيو اورو

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٩٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطه متشطب بدون مقدم وبأقل سعر فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في موقع مميز جاهز للاستلام

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن ومتشطب بالمطبخ+التكيفات بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 5غرف بخصم 4مليون او اقساط 10سنوات ذا ايكون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse Fully Finished Prime Location

    views investment logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس استلام فوري في لوكيشن مميز جدا

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشرة على الليك فيو مميز بنتهاوس استلام فوري

    All 90 logo image

3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٧٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٩٠٬٦٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 4 مليون امتلك بنتهاوس بروف في ايكون ريزيدنس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بموقع مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بنظرة كاملة على الكلوب هاوس في سوديك

    clear scope logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك سعر خاص

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل سوديك فيليت بينتهاوس ٣ غرف بخدمات فندقية

    Allocate Real Estate logo image

2

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٩٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بينتهاوس 160متر تشطيب كامل+التكييفات-فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف | تشطيب نص تشطيب | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع