بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 50

1,485 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٩٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٩٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٩٤٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزدنس 2 اطلاله رائعه

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع مسبح خاص في ليك فيو ريزيدنس تجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريسيدينز, بنتهاوس بموقع و فيو مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز متشطب بالمطبخ والتكيفات في ليك فيو

    Merak Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع فيو مميز لاندسكيب استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس فاخرة | 4 غرف نوم + رووف | سوديك فيليت

    The Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هوس تاج ستي بارك رزيدينس ( زون تي )

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في لافيستا الباتيو اورو

    views investment logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في قلب الجولدن سكوير-تريو جاردن

    Feeds logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في المراسم فيفث سكوير 178 م

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨١٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس ريسيل استلام فوري - باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس متشطب فالتجمع استلام فوري فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري بقسط8سنين في Rock Vera بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بنتهاوس متشطب في الباتيو 7 التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الباتيو بينتاهوس بالرووف استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر بنتهاوس حجز و تعاقد للبيع ف تاج سيتي -بمقدم 0%

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت بسعر لقطه

    Premises logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت سوديك – القاهرة الجديدة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 270م للبيع من ماونتن فيو القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز واكبر بينتهاوس استلام فوري باقل من سعر المارك

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بينتهاوس بأميز لوكيشن في ديستريكت 5-بحري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس روف للبيع في ايستاون تشطيب مودرن مفروشه

    ERE logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع