بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 57

2,015 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون+حمام سباحه تشطيب كامل قطاميه هيلز

    views investment logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape فيلا توين في سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخرة تايب B في كمبوند ديار المخابرات

    Arabia For Real estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاب2,2mف احدث مشاريع لافيستا والباقي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٤١١ متر مربع

    ٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مذهلة للبيع في كمبوند ماونتن فيو 2

    Arabia For Real estate logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة نصف تشطيب ريسيل بإطلالة على البحيرة

    Brand Facility Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ريسيل جاهزه للمعاينة 496 م باكبر مساحة

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٩٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز التجمع الخامس

    Global Marketing Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٣٨٢٬٨٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في سعاده افضل موقع بأحسن سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق استلام فورى بأقساط حتى ٢٠٣٠

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بالم هيلز قطامية PK1 موقع مميز

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بالمطبخ والتكيفات في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٧٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ريسيل 650 متر بكمبوند ماونتن فيو2

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند ذا كريست في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-سبيشيال ستاندالون406م كورنر

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مباشرة على بحيرة و لاندسكيب PK1

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون 700م ريسيل في سيتي جيت - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيبات كاملة بالتكييفات و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٨٩٠ متر مربع

    ١٠١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…