بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 55

2,015 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مميز للبيع في هايد بارك التجمع بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٧ متر مربع

    ١٦٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت سافير C القاهرة الجد

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٢٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب للبيع في سيتي جيت سافير A

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    TheBest Villa CFC Amazing Open View Prime Location

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب استلام فوري ف جولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن للبيع في سعادة القاهرة الجديدة

    Houseology logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالكامل تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن للبيع في سعادة القاهرة الجديدة

    Houseology logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع - واكبر مساحة - كورنر - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٢٣٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40 % فيلا للبيع في التجمع الخامس في تلال ايست

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٣ متر مربع

    ٥٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 472م متشطبه +التكيفات في تلال إيست بمقدم 5 %

    Z Investments For Real Estate logo image

5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ( 3 طوابق ) بمقدم 1,200,000 ( 5 غرف ) 240م

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون في تاج سيتي بالفرش بحمام سباحه

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 5% وقسط علي 9 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٦٨٩٬٨٦٧ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بموقع متميز في التجمع القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين سكوير القاهرة الجديدة مدينة المس

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٣٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مع تكييفات - موقع مميز مطلة علي حديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع فى القرنفل هايتس

    I-Zone logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع جريان بالم هيلز فيو على النيل

    M.S.K Real Estate logo image

5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت سافير C القاهرة الجد

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٢٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٦٬٢٤٦ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بموقع متميز في التجمع القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٩٥٣٬٦٩٩ جنيه

    فيلا استثمارية معاد بيعها | عرض مميز باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ميتكررش فيلا للبيع من هايد بارك في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٧ متر مربع

    ١٦٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing Standalone Villa With Basement CFC

    متصدر

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

5

    6

    ٥٥٢ متر مربع

    ١٥٣٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع علي الجولف في كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…