عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 46

2,933 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    توينهاوس للبيع في كمبوند سنترال بارك

    Eastmark logo image

    سنترال بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز للبيع في طيبه كمبوند

    Eastmark logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا نوع مميز مع رووف جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور كامل في جنوب الأكاديمية متشطبه بالكامل

    Eastmark logo image

    طريق خدمه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا مستقله ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع الحي الثاني المنطقة الأولى التجمع

    Masar Real Estate logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧١٩ متر مربع

    ١٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في القطامية هايتس — سكن النخبة والفخامة

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميّزة داخل كمبوند لاروز بجوار garden 8

    Smart Location Group logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن بتشطيبات مع حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بكمبوند جراند رزيدانس - صبور

    ElGammal real estate logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ((استلام فوري)) فيلا 364م بموقع مميز ف هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا الترا سوبر لوكس بحمام سباحه

    KAMF logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٨٦٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    موقع مميز أرضي وأول بأقل سعر في السوق إستلام فوري

    Selective logo image

    شارع رقم 29, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية مباشر على 90 جنوبي، جاردن خاصة، برايم لوكيشن

    Selective logo image

5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة على الجولف تطل مباشر على قطامية هايتس

    Selective logo image

    شارع 28, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو تشطيب مميز بسعر مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ليك فيو نصف تشطيب

    KAMF logo image

5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو تشطيب مميز بحمام سباحه

    KAMF logo image

5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو نصف تشطيب بأقل سعر

    KAMF logo image

5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو لوكيشن مميز

    KAMF logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو بالتجمع الخامس تشطيب راقي

    KAMF logo image

5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…