عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 44

2,917 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 800 استلام فوري بحمام سباحة في LVR

    AK Circle logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 850 متشطبة مستقلة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

5

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في هايد بارك التجمع الخامس

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله علي الجولف بيع في سيتي جيت - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٩٩ متر مربع

    ٧٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٤٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله فيو جولف للبيع في سيتي جيت - باقل سعر

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في ديستريكت 5 | موقع مميز

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باكبر مساحة ارض فى بالم هيلز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام فوري موقع متميز وبحري

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استند الون فيلا استلام فوري موقع مميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك فيو متشطبة بحمام سباحة

    AK Circle logo image

5

    4

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن فى كمبوند ماونتن فيو 1.1 فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري متشطبة جنوب الاكاديمية

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع محمد حسين محمود, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري تشطيب مميز و ڨيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديستريكت 5 فيو مفتوح توين هاوس 318 متر ريسيل لقطة

    MD Signature logo image

5

    6

    ٣١٨ متر مربع

    ١٠٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥١ متر مربع

    ١٣٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣٣٠ م متشطب بمقدم 10,440,000ديار القطرية

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في بالم هيلز التجمع

    Key Point for real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز بحمام سباحة للبيع في سنترال بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    سنترال بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في ديار اركو

    Akar Town Real Estate logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة مفروشة بحمام سباحة للبيع في ميراج سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع فى هايد بارك بمساحةأرض كبيرة

    Ninety Two logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه ارض و احسن فيو ميديم فيلا للبيع

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بريم لوكيشن | تشطيب سوبر ديلوكس

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…