عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 43

2,917 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قطامية اكستنشن-تاونهاوس كورنر 280م للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-سبيشيال ستاندالون576م بموقع مميز جدا بيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تقسيمه فيلا جاهزه للاستلام متشطبه بالتكييفات

    متصدر

    Closer logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون | سيتي جيت | إطلالة جولف مميزة

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى البنفسج

    iHome logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٣٢٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع – سوديك إيست تاون، التجمع الخامس

    Beltone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوان ليك استلام فوري باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أنيقة | موقع مميز | فيو على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة | موقع مميز جدًا | فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن | موقع مميز | بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس320م متشطب بالتكييفات والدريسنج بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة لقطة للبيع في ريفييرا هيلز

    Sonic For Real-Estate logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق توين هاوس استلام فورى ببالم هيلز

    East wing logo image

5

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة مع حمام سباحة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٬١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري سوان ليك ريزيدانس

    متصدر

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ​​للبيع في أزار 1 بحري مش مجروح

    Spade consultancy logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في les rois استلام فوري بسعر مميز

    Sweet Home Realestate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 800 متشطبة استلام فوري بحمام سباحة في

    AK Circle logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون نص تشطيب مميز في كمبوند ليان

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

5

    4

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٨١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بحري view green sp

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون 5 غرف نوم بسعر أقل من سعر السوق

    Premises logo image

5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١١٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس حصرى بسعر اقل من سعر السوق بموقع متميز

    Premises logo image

5

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١١٣٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة جاهزة في بالم هيلز التجمع

    Premier Property logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…