عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه

1,093 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بأقل سعر من لافيستا بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاندسكيب + جاردن تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس استلام فوري بجوار الرحاب في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شقة متشطبة بفيو water feature اقساط6س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع ف بالم هيلزالقاهرة الجديدة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ازاد في التجمع مقدم 2.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٧٬٩٢٧ جنيه

    شقة بفيو خيالي علي lagoon تسليم فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000 = صف أول لاجون + Double Hight لوكيشن VIP

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نوشن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Town Writers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نوشن القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف امام مطار القاهره على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 500 تعاقد كورنر بأميزموقع بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متر بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تلال التجمع الخامس بدون اوفر تكملة اقساط

    Mr .Estates logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين بفيو بحري واجهتين Landscape استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • كايروفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٥٠٬٤٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Rna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة بالكامل بجوار مدينة الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 2 غرف + جاردن تشطيب كامل فيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٤٢٬٧٢٩ جنيه

    شقة بحري متشطبه ultra modern استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم 1.3مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٤٤٬١٠٠ جنيه

    بمقدم 1.2مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣١٨٬٤٠٠ جنيه

    بمقدم 1.3مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٨٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1مليون شقة استلام فوري بفيو ع Pool ف jayd

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع