شقق 5 غرفة نوم للبيع في ايستاون

2 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة 4غرف تشطيب كامل بالمطبخ موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٨١٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سوديك إيستاون التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع