تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 2

38 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع افضل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 5 غرف نوم اقل سعر في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري ريسيل للبيع هايد بارك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    view golf + pool town house corner 294m 4bed 15y

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٦٠م للبيع باقل سعر في هايد بارك فيومميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي او18

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع في هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بحري للبيع في هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل جاهز للاستلام لوكيشن مميز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٦٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطبة للبيع في هايد بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى هايد بارك التجمع الخامس

    Aqar Share logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

1