عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 6

547 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع فيو وايد جاردن نموذج A3 خالصه .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى فيلا A3 خالصة 4 غرف 404م خالصة VG3

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٤ متر مربع

    ١١١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ذهبيه نادره فيلا فاخرة للبيع في مدينتي الجولف

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموزج x بحمام سباحه خاص و فيو وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ذهبيه نادره فيلا فاخرة ع اكبر جولف وبحيرات

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٧٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    Ultra Luxury Villa for Sale in Madinaty

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢٥٨٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استثنائي على أكبر جولف كورس وبحيرة مباشرة

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢٥٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى فاخره بحمام سباحه جاهزه ناصيه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بحديقه و مفروش مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي طلعت مصطفي 355متر

    Prime Company logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج U فيو علي الجولف والبحيرات

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مساحه 160متر بريفادو فيو pool تسهيلات

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 200م تشطيب سوبر لوكس جاردن فيو

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج F فيو علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل النوع W في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بموقع مميز جدا في مدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج X تطل علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى مدينتى نموذج Y توين هاوس موقع مميز

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٠٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك حياة الرفاهية في مدينتي – V8، نموذج Y

    New Home Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٤١ متر مربع

    ٨٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاند الون D3 استلام فوري في مدينتي

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١١٣٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر لقطه للبيع بالتقسيط حجز افتتاح بالفورسيزون B3

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للسكن الفوري بحمام سباحه 620م وايدجاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحمام سباحه وفيو نادي الجولف فيلا فاخره W بمدينتي

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات فاخره فيلا للبيع بمدينتي 600م نموذج X

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٧٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بتشطيبات فندقيه 790م فيو لاندسكيب رائع

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٥١٥ متر مربع

    ١٥٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع