عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 11

547 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه320م للبيع في مدينتي ارضي بحديقه فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4نوم فيو وايد جاردن استلام فوري خالصه .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي فيو بحيرات تشطيب راقي منفصله

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج U .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٤ متر مربع

    ١٧٦٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باجمالي ممتاز فيو مفتوح علي وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٨١٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج X | أرض 500م | إطلالة وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب خاص فيو وايد جاردن امام البوابه .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثنائيه مميزه بمدينتي فيلا f3 كورنر للبيع

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٦٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بسعر تجاري و حديقه خاصه علي وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في مدينتي بحمام سباحه-تشطيب خاص

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي تشطيب سوبرلوكس و موقع مميز

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله نموزج F للبيع في مدينتي

    Broker Egypt logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٦٥٠٬٥٨٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي D3 وايد جاردن اقساط علي 11سنة

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس موقع مميز علي جولف و بحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله اول صف عالجولف500م كاش تشطيب سوبر لوكس

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي نموذج J مودرن بجوار الخدمات مباشره

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -فيلا مستقله للبيع في مدينتى بمساحه الارض 1050م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ١٤٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E واايد جاردن بسعر مميز

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع في مدينتي بسعر شقه

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٦٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج G تشطيبات مميزة جدا وفيو مش هيتكر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف بموقع متميز بدون مقدم - قسط شهري ١٠٠

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع بمدينتي موقع ممتاز ومساحه رائعه

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بمدينتي المرحلة الاولي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع بمدينتي نموذج i | موقع مميز

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بجوار مدينتي –أرض 3700م –فرش كامل

    Al Fanar Development and project management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع