عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 5

547 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي .

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج U .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٤ متر مربع

    ١٧٦٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٥٠٧٬٢٨٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام بأقل سعر في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٤٣٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع مدينتي B1

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سكنيه واستثماريه بحمام سباحه4غرف بالفورسيزو

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B3 – أرضي بحديقة – نموذج 600

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى توين هاوس بالفرش والاجهزه سعر تجارى

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة 320م لقطة فيو وايد جاردن-قرب أوبن اير

    متصدر

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في مدينتي 460م برايم لوكيشن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة باكامل نموذج Y للبيع في مدينتي

    متصدر

    Driven Properties logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – Smart Home متكامل | تشطيب شخصي

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى بتفاصيل فريده مصعد وحمام سباحه

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م علي اكبر وايدجاردن 4 غرفه بالتقسيط مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمدينتى 464م للبيع تقسيط علي 11 سنه

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي توين وايد جاردن اوفر تجاري

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتى  نموذج B .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي 860متر اول سكن استلام فوري

    A 2 Z Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع | موقع مميز | بسعر تجااارى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بحمام سباحه واسانسير موقع فيلا راقية

    Spade consultancy logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B3 | نموذج 600 - امام النادي

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اجمل 4 غرف فى مدينتى البى 10 مقدم واقساط استلام

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع فى مدينتي فيو الجولف تشطيب فاخر

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى مدينتى نموذج U فيو الجولف و البحيرات

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه تشطيب سوبر لوكس فيو جاردن .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع