عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 14

605 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مطل على مساحات خضراء استلام فورى فى بروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بموقع مميز و سعر مميز للبيع

    why solutions logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري بسعر مميز

    why solutions logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب بالكامل في وصال بجوار مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر جاهزه للمعيشه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% و اقساط 12 سنه ومقدم 2 مليون جنيه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن VIP استلام فوري لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان توين هاوس بجوار مدينتي علي طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٦٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فورى فى باتيو كازا بجانب كليوباترا بالاس

    Property  Hills. logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م 4 غرف لوكيشن مميز جدا تقسيط على سنتين

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس البيع مميز في مرحلة اكيلا ٣٠٠ م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس340م بحديقه خاصه كمبوند جرين لاند

    Better Estate Investment logo image

    جرين لاند, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٩٩٦٬٠٩٥ جنيه

    بفيو مفتوح بتسهيلات وخصم 33% وكمان استلام 2027

    Corporate Deals logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٠٢٨٬٠٦٧ جنيه

    لقطة مقدم 10% فقط وخصم 25% استلام 2027 امام كارفور

    Corporate Deals logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأفضل سعر فيلا مستقله تشطيب كامل - افضل فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر المعادي فيو الشروق متشطب علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 313 متر بموقع متميز في الباتيو 4

    Properties-Today.com logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم 4.7M + قسط واستلم فوري فيلا دقايق للمطار

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع vib تاون هاوس +pool استلام فوري في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع vib تاون هاوس +pool استلام فوري في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فوري +بالتقسيط بالشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ! فيلا اطلاله خياليه 100% امام المطار !

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢١٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع في باتيو كاسا الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…