عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 15

605 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون كورنر بأميز لوكيشن وأقل سعر في الباتيو 5

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند البروچ - مرحلة clubside

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من نادى جرين هيلز شقة 254م داخل فيلا بتسهيلا

    بيتي للمقاولات logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٥٬٢٩١ جنيه

    بأقل سعر في السوق توين هاوس بموقع متميز في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 4,8 مليون في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٢٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٢١٬٨٢٥ جنيه

    تاون هاوس كورنر ٤ غرف استلام ٢٠٢٦ ارضى الاول وروف

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ريسيل فوري في إل باتيو 5 ايست

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا ٤ غرف الباتيو الشروق سعر و موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس جاهزه للمعيشه في الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينه الشروق فى الباتيو بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا+جاردن بمقدم 4.8 مليون بفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان توين هاوس 248م في كمبوند بالشروق

    Creative Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفنس الشروق بسعر لقطة

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – كمبوند الباتيو 5 | شرق الشروق

    Beltone logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينه الشروق تشطيب خاص

    Engaz Real Estate logo image

    ماي فير ريزدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر لقطة في كمبوند الباتيو5

    Pylon investment logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مرحله أكيلا استلام فوري متشطب بالكامل

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب بالكامل فيو لاند سكيب

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بأفضل سعر - افضل فيو - البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الباتيو برايم, استلام فوري,

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلتك بخصوصية عالية مع لافيستا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…