عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 13

605 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢٧٥ م - تسليم فوري بمقدم ٢٠٪ فقط بدون عموله

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا ٣٤٤م بمقدم ٦ مليون قسط 4 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٣٩٠م للبيع في باتيو الشروق تسليم فوري

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - باقل سعر استلام فورى

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في بسعر تجارى 220 م

    Engaz Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في كمباوند فيفنز مدينة الشروق

    Smartex logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو بجاردن واسعة وتسهيلات في معادي فيو

    Next Door Consultancy logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الفاخر | فيلا استلام فوري في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي فيلا توين كمبوند ديفينا جارندرز استلام فورى

    Smartex logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى متشطب بالبروج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في زيزينيا فلاورز بجوار البريطانية

    Smartex logo image

    زيزينيا فلاورز, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الباتيو برايم كورنر

    The Broker EG logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةشقة ارضى بالسعر القديم الباتيو كازا (لافيستا)

    Remax 360 logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلادوبلكس ارضي وبيزمنت حي الرابع فيلات نص تشطيب

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الرابعة, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عملاقه 300م الحي الثامن نص تشطيب دور اول علوي

    galaxy house real estate logo image

    شارع 10, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فى El patio 5 علي تبه فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع لدواعي السفر فيو مميز في وصال فيوز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا+جاردن خاصة بأميز لوكيشن في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٨٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع بسعر لقطة في كمبوند وصال

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفنس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فوراً بمقدم 20% فيلا ( VIP ) لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…