شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 22

2,452 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر مع أثاث وأجهزة عالية الجودة-افضل سعر

    Edge Real Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 330م للبيع في موقع ممتاز في الخليفة المأمون

    Remax Style logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واميز شقة في الماركت-لوكيشن مميز فيو بحري

    Right Direction logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى شارع 106 بالمعادى 4 غرف 3 حمام

    Chances Real Estate logo image

    شارع 106, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالتكييفات في Eleven

    Picky Properties logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • Il الموندو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧١٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,الموندو

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا (إعمار) - تشطيب ألترا

    SKEEP logo image

4

    4

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٩١٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 2

    4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م للبيع في مدينتي B10 دور ثاني وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا (إعمار) - تشطيب ألترا

    SKEEP logo image

4

    4

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٩١٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس واسع 500 متر بحديقة خاصة في المعراج

    Good Deals logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع Al Nakheel Compound بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ري 8 ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رايت العاصمة الادارية الجديدة

    4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس غرب الجولف

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى دور ثالث على حمام السباحه مباشر 4 غرف

    متصدر

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على حمام السباحه مباشر دور ثانى أستلام فورى 4 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 320م للبيع في مدينتي B1 مقابل النادي مباشرا

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 189 متر + 50 متر حديقة فى مدينتي B10

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف النرجس عمارات مساحة 250 متر مكيف

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع فى مدينة الشروق بالتقسيط على 10سنين

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك بإطلالة مباشرة على النيل

    KAMF logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٠٣٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري فيو لاندسكيب في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٢٬٩٧٣ جنيه/متر مربع