شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 25

2,452 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في المنطقة الثامنة، مدينة نصر (شارع أح

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الخشاب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في سرايات المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م تشطيب كامل فوري بالقرب من نادي الاهلي

    Aqar Misr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس اقل سعر بحري استلام شهور في ايلان دابل فيو

    ARC Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع بافضل فيو في تاج سيتي

    Show Views logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • قطامية كريكس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قطامية كريكس

    4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس للبيع داخل كمبوند درة القاهرة

    sms for RealEstate logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف بيع هاي لوكس 4 غرف امام كارفور اوبن فيو

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي السكن الراقي افخم فيلا-نموذج Y للبيع

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري دوبلكس بديستركت 5 بمقدم 10% .

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 4غرف بتقسيمه مميزة وبأقل سعر بتقسيط12سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • كارديا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كارديا

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى هايد بارك بفيو على ال سنترال بارك

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ايست تاون بفيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي b1

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من السوق شقة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة 238م بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • ذا سيتي فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EG Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا سيتي فالي

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة4 غرف استلام فوري موقع مميز جدا باقل سعر السوق

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    فوري! اميز شقه متاحه علي System باقل سعر+موقع مميز

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع – الأندلس 2

    Eastmark logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا بوليفارد موقع مميز أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايريس احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م البوليفارد فيو مفتوح متشطبة بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كريسنت فيو سنترال بارك أقل سعر شقه 245م لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد 4 غرف فيو مميز أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بحري استلام فوري فيو على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3,140,000| بينتهاوس 220م+روف | جاهز عالمفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع