شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 19

2,452 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت 245م فيو سنترال بارك متشطبة بسعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن استلام فورى فيو لاند سكيب

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقه ٤ غرف نوم موقع مميز جداً استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لسرعة البيع شقة فاخرة دور كامل فيو حديقة مميز

    العقارية جروب logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في المربع الذهبي – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • الاير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٩٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا سيتي اوف اوديسا,أليري

    4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور كامل للبيع بمصر الجديدة 300 متر بالكوربة

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع الجيزه, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط استلام فوري بفيو رائع-بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينة نصر مسجلة بالشهر العقاري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرصتك للسكن الراقي فى بيت الوطن التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٣٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ستيلا بارك

    4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٦٣٬٩٧٩ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى مدينتى B14

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٦١٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر للبيع فى مدينتى بسعر السوق B10

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني علي احسن فيو مع 4 غرف ماستر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في مشروع عالمي شقتك متشطبه بالكامل مقدم 10%

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • جايد ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al Guezira Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا سكوير-ارخص شقة ارضي203م بجاردن 200م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع بسعر لقطة فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايلان سراي بالتقسيط 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة ع المفتاح فقلب الجولدن سكوير

    Smartex logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ​أرضي بجاردن، مساحة ملكية، نص تشطيب،موقع استراتيجى

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع اقل سعر شقه 4غرف باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع فاخرة بمصطفي النحاس / مدينة نصر

    Eastmark logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 298 متشطب بالفرش-استلام فوري-lake View

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تحت السوق شقة ٤ غرف بالم هيلز موقع مميز

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة ٤ غرف بالم هيلز بسعر مميز جدا

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع