تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات هليوبوليس الجديدة

11 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص السعر ! اس فيلا S villa كورنر متشطبة في TALALA

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Villa تشطيب كامل بخصوصية 0٪ مقدم علي 15 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطبه بPOOLخاص بخصم كاش 64% ف طلاله

    Closer logo image

4

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٥١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل بالتقسيط في طلالة بأفضل موقع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في طلالة - بالتقسيط علي ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    4 غرفة

  • 7

    تاون هاوس

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص فيلا تاون هاوس بمساحة ١٤٠ م، ٤ غرف

    Strive Reality logo image

4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بخصم للكاش64% متشطبه بجوار سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ب private pool ف طلاله بخصم 65%

    Closer logo image

4

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بسعر لقطه في هيلوبوليس قسط 15 سنة

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر بتشطيب فندقي ب 3 وجهات بخصم 64 %

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر متشطبة للبيع ف كمبوند طلالة .

    Catchers investment logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٨١٨ جنيه/متر مربع