بيوت و فلل للبيع في كمبوندات هليوبوليس الجديدة

116 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بسعر شقة للبيع في هليوبلس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بالتقسيط علي 15 سمه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة سوبر لوكس للبيع بـ8.6مليون كاش فقــط

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بسعر شقة للبيع في هليوبلس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬١٨٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بقسط 15 سنه + مقدم 1,180,700 فقط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطبه بالكامل بالتقسيط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% فيلا تشطيب USL بجوار سوديك اطلالة مزدوجة

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بالتقسيط علي 15 سمه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧١٢٬٦٧٢ جنيه

    ستاندالون متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست من MMHD

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اجمالي عقدها 8,600,000 super luxا مام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Finished فيو Landscape تقسيط15سنة بجوار سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل (ارضي+اول+جاردن 130م+روف)بجوار madinaty

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه بالكامل بخصم للكاش 64% بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع امام سوديك ايست, طلالة\بخصم 64%

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٧٥٨٬٨٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 15سنة فيلا متشطبة للبيع - كمبوند طلالة

    Closer logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقله287م متشطبه بكمبوند طلاله بخصم64%

    Closer logo image

5

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى هليوبليس الجديدة بخصم 64%

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بجاردن في طلالة هليوبوليس موقع مميز

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة في طلاله تقسيط 15 سنه بدون مقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

6

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كامله التشطيب ف كمبوند طلاله بالتقسيط ع 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بجاردن في طلالة هليوبوليس موقع مميز

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٦٩٩٬٩٩٢ جنيه

    فيلا واخده فيو VIP متشطبه High end قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الونVIP شكل قصر فاخر ب 3 وجهات رئيسيه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا استاندالون متشطبه أقل سعر قسط ع15سنه

    متصدر

    Closer logo image

5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع