تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات هليوبوليس الجديدة

14 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بخصم 56% اواقساط تصل الي 15 سنه - طلاله

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر بجوار سوديك إيست بأقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا متشطبه بالكامل برايم لوكيشن جنب سوديك ايست

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع15سنه امتلك تاون هاوس بمقدم600Kف طلاله خصم64%

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل تشطيب كامل بحديقة واسعة وقسط طويل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بسعر دوبلكس للبيع في طلاله

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتقسيط علي 15س بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتقسيط علي 15س بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتقسيط علي 15س بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا 216 متربقسط علي 1 سنة متشطبه بالكامل

    Property Hills  One logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا 216 متربقسط علي 1 سنة متشطبه بالكامل

    Property Hills  One logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل تشطيب كامل بحديقة واسعة وقسط طويل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطبة بأقل سعر في هليوبوليس قسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل امام مدينتي

    Your Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع